Përqendrohuni në prodhimin dhe furnizimin e derrit të vozitshëm të ngritjes së inflacionit

Bordi i vozës me inflatable

Përshkrim i shkurtër:

1. Perfect for SUP beginners, all around SUPs are the most common type of paddle board

2. Can be used in all conditions from ocean waves to gliding through calm lakes

3. The most versatile SUP which can be used for several SUP activities including: SUP yoga, SUP fishing, SUP touring and SUP surfing.

4. Easiest paddle board to store because they roll up to the size of a sleeping bag.

5. Best paddle board for traveling because it can easily fit inside any car.

6. Super durable. If you drop it, it will not be damaged.

Detaje të produkteve

Etiketat e produkteve

1. Perfect for SUP beginners, all around SUPs are the most common type of paddle board

2. Can be used in all conditions from ocean waves to gliding through calm lakes

3. The most versatile SUP which can be used for several SUP activities including: SUP yoga, SUP fishing, SUP touring and SUP surfing.

4. Easiest paddle board to store because they roll up to the size of a sleeping bag.

5. Best paddle board for traveling because it can easily fit inside any car.

6. Super durable. If you drop it, it will not be damaged.

 

FAQ

1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Ne jemi fabrikë

2. A ofroni shërbim OEM siç është shtypja e logos?
Me siguri që ne ofrojmë OEM si edhe shërbim ODM dhe kemi shumë përvojë në lidhje me të.

3. Po në lidhje me shërbimin tuaj pas shitjes?
Ne do të jemi përgjegjës për të gjithë problemin e cilësisë dhe do t'u përgjigjemi ankesave brenda
12orë.

4.Whatfarë lloj pagese mbështet?
T / T, L / C , para, etj.

 

If you have some problems about Inflatable Paddle Board, 3 Copë Stand Up Paddle Boarding Paddle, Super Paddles, Nylon Fiber Blade/Nylon and Carbon Fiber Blade, or want to know more details about Inflatable Paddle Board,Pajisjet sportive të brendshme,Bordi i kohës së lirë,Bordi i vozave për fëmijë,sërf. Welcome to contact us!

 

Looking forward to your inquiry.

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI