Фокус на производството и снабдувањето со надувување на сијаличката свиња од лопати

Надувување на таблата со лопатки

Краток опис:

1. Совршен за почетници на СУП, околу SUP-овите се најчестиот вид на табла за лопатки

2. Може да се користи во сите услови, од океанските бранови до лизгање низ мирни езера

3. Најразновиден СУП што може да се користи за неколку активности на СУП, вклучително и: СУП јога, СУП риболов, СУП-турнеја и СУП-сурфање.

4. Најлесна табла за лопатки за чување, бидејќи се тркалаат до големината на вреќата за спиење.

5. Најдобра табла за лопатки за патување затоа што може лесно да се смести во секој автомобил.

6. Супер издржлив. Ако го испуштиш, нема да се оштети.

Дета Product за производот

Ознаки на производи

1. Совршен за почетници на СУП, околу SUP-овите се најчестиот вид на табла за лопатки

2. Може да се користи во сите услови, од океанските бранови до лизгање низ мирни езера

3. Најразновиден СУП што може да се користи за неколку активности на СУП, вклучително и: СУП јога, СУП риболов, СУП-турнеја и СУП-сурфање.

4. Најлесна табла за лопатки за чување, бидејќи се тркалаат до големината на вреќата за спиење.

5. Најдобра табла за лопатки за патување затоа што може лесно да се смести во секој автомобил.

6. Супер издржлив. Ако го испуштиш, нема да се оштети.

 

Најчесто поставувани прашања

1. Дали сте фабрика или трговско друштво?
Ние сме фабрички

2. Дали нудите OEM услуга, како што е печатење со лого?
Сигурно нудиме OEM, како и ODM услуга и имаме големо искуство во врска со тоа.

3. Што е со вашата услуга по продажбата?
Ние ќе бидеме одговорни за сите проблеми со квалитетот и ќе одговориме на жалбите во рамките на
12часови.

4.Какви плаќања поддржува?
Т / Т, L / C , Пари, итн.

 

Ако имате некои проблеми во врска со таблата со лопатки на надувување, 3 Парче Стој Весло Пансион Пансион, Супер лопатки, Нож од најлонски влакна / сечило од најлон и јаглеродни влакна, или сакате да дознаете повеќе детали за плочата за надувување на лопатка,Спортска опрема во затворен простор,Одбор за одмор,Одбор за деца со лопатка,Сурфање. Добредојдовте да не контактирате!

 

Се радувам на вашето барање.

 

Испратете ја вашата порака до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА